Menu
×


Hakkımızda

BONO RENT A CAR
HAKKINDA

Operasyonel kiralama alanında faaliyet göstermekte olan AKBİR FİLO, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama alanındaki yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini günlük araç kiralama alanına da taşımış ve bu alanda hizmet veren, BONO CAR  hizmete girmiştir. “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile kısa sürede, Rent A Car sektöründe önemli yatırımlar yaparak , her geçen gün artan hizmet kalitesi ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

transparent

VİZYONUMUZ

Yüksek kalite anlayışımız, müşteri odaklı yaklaşımlarımız, dürüst çalışma ilkelerini benimseyen çalışanlarımız ile müşterilerimiz ile karşılıklı anlayışa dayalı bir sistem geliştirerek, filo yönetimi ve günlük kiralama alanlarında her zaman önceliğimiz olan kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Operasyonel ve günlük kiralama alanlarında, yüksek kalite standartları ile müşterilerimizi tanıştırarak, uygun fiyatlarımız ile mutlu müşteriler yaratmak. Yenilikçi yaklaşımları, müşteri odaklı hizmet yapısı ve güçlü sermaye yapısı ile AKBİR TEKSTİL TURİZM İNŞAAT OTOMATİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bünyesinde yer alan, BONO CAR  ile günlük araç kiralama alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Copyright @2016 Bonorentacar. Tüm Hakları Saklıdır. Bono Rent A Car – Araba Kiralama – Filo Kiralama. Bono Rent a Car bir Akbir Filo Markasıdır.

Martin Hanzal Authentic Jersey